HAKKIMIZDA

Şehirler arası nakliyat ve istanbul dışı nakliyat da süper ve son tekneloji nakliye kamyonlarımızla evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliyatın en kaliteli hizmetini verdiğimiz sonuna kadar iddialı bir seklide yapmakdan gurur duyuyoruz.

Özfilo sehirlerarası nakliyat olarak esyaların paketlenmesi islemlerinde oldukça özenli ve titiz davranmaktayız.

Sehirlerarası Nakliyat hizmeti veren tasıma personelimiz gerekli bilgiye sahip, egitimli, titiz ve ofis taşıma konusunda deneyimlidirler.

Şehirlerarası nakliyat yaparken tüm paketleme islemlerinde birinci sınıf ve daha önce kullanılmamıs malzemeleri tercih ederek, degerli esyalarınız zarar görmemesini saglamaya özen gösteriyoruz. 0216 427 17 83 nolu ofis telefonumuzdan aksam saa:21:00' a kadar işyeri nakliyat hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Avrupa yakası şubemizin telefonu : 0212 427 1783 arayın sizin de kurumsal ve dürüstlük ve ahlak çerçevsinde esyalarınıza zarar görmeden ve siz hiç zahmet çekmeden sehirlerarası evden eve nakliyat yada isyeri nakil ve ofis taşıma islerinizi basarı ile sonuçlandıralım.

İŞYERİ TAŞIMA - OFİS TAŞIMA - PARÇA EŞYA TAŞIMA HİZMETLERİ (özfilo ailesi)

İstanbuldan tüm Türkiyeye ve yurdun tüm şehir ve ilçelerine her gün Ev yada Ofis Taşımacılığı yapıyoruz. Şehirlerarası Nakliye firması seçerken sadece fiyat almak yeterli olmayabilir... Nakliye işleminin kaç kişi ile yapıldığı, Mobilya Sökme Takma da Mobilyacı getirilip getirilmediği de, klima yada elektriksel alet yada avizelerin elektrik bilgisi olan teknik ekip tarafından yapılıp yapılmadığı da önemli unsurlar arasındadır. Standart fiyatın altında fiyat verenlere lütfen itibar edip firmamızla kesinlikle kıyas yapmayınız. Firmamız Özfilo Nakliyat A.Ş. sözleşmeli sigortalı taşıma ve nakliye yapmaktadır. Tüm personelimiz gereki eğitimi almış kendi bünyemizde sigortlaı olarak çalışan ekibimizdir. Şehirler arası nakliye fiyatı almak için İstanbul anadolu yakası : 0216427 1783 nolu tefonumuzdan fiyat bilgisi alabilirsiniz. Avrupa yakası için de 0212 266 0455 de arayıp firma yetklimiz size nakliye ve taşınma hakkında fiyat ve müsaitlik bilgisi verip karşılıklı sözleşme ile imzalı olarak yada mail yoluyla ortak bir noktada anlaşmaşma yapmaktayız.

Tüm dilek ve şikayet ve önerilerinizi 0532 362 0016 nolu telefona hiç çekinmeden iletebilirsiniz.

Mail adresimiz sehirlerarasinakliyat@hotmail.com -

whats up telefon numaraımız 0532 362 0016 özfilo.com -

NAKLİYAT VE TAŞIMA UZMANI.

ozfilo

OFİS TAŞIMA

ozfilo

BÜRO TAŞIMA

ozfilo

ŞİRKET TAŞIMA

ozfilo

İŞYERİ TAŞIMA

NAKLİYAT GRUBU

(Evden Eve Nakliyat İşten İşe Nakliyat)

Şehirlerarası Nakliyat

ozfilonakliyat.com

İstanbul'da şehirlerarası nakliyat da, taşımacılıkda uzman ekibimizle, günün her saati ve tüm Türkiye tüm şehir ve ilçelere kaliteli hizmet ve önemlisi tam zamanında taşımacılık ve sonraında nakliye hizmeti vermekteyiz. Evinizde yada ofisinizde taşınacak malzemenin boyutuna göre ve binanın yüksekliğine göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir.sehirlerarasi.

İstanbulun her kösesine tecrubeli personelimiz ve her boyuttaki eşya için uygun kamyonlarımız ile, şehir içi nakliyatı garantili olarak zahmetsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
Nakliyat isini bize bırakın siz sadece isinizin keyfine bakın.
Tüm sehir içi nakliyat ve taşıma sürecinde esyalarınız GARANTiLi ve Sigortalıdır. sehiricinakliyeSözlesmede yazılan dısında hiçbir ilave ek ücret talep etmiyoruz.
Sehir içi evden eve nakliyat için en iyi hizmet anlayışı ve en uygun nakliyat ve parça eşya taşıması fiyatlarımız ile Türkiye'nin her yerine nakliyat ve taşımacılık hizmetini garantili ve sigortalı güvenle karşılmaktayız.

İstanbul'dan sehir içine yada sehirler arası parça eşya tasımacılık hizmeti vermekteyiz. Küçük eşya yada kısmi eşyanızın nakliyesi veya taşınması işiniz varsa bize mutlaka danışmanızda fayda vardır. Örnegin evinizin sadece bir odasını başka bir akrabanıza yada herhangibir yere taşımak isyorsanız en uygun fiyata Parça eşya taşıma hizmet vermekteyiz. Özfilo nakliyat ailesi olartak taşımaclıkda ilk önceliğimizi her zaman müşteri memnuniyetidir.parcaesyatasima

Parça eşya taşıma yaparken ilk öncelik daha özenli paketleme ve kolilere yerleştirerek eşyalarınız zarar görmeden taşımaktır. Eşyalarınızı taşımada küçük, kırılacak mutfak yada elektronik eşyalarınızı plastik malzeme ile kaplanılıp, kutulanıp kolilere yerleştirildikten sonra ve uygun taşıma işinie başlamaktayız. Sözleşme olmadan herhangibir taşıma prensip olarak yapmayız.

.

Asansörlü Nakliyat

sehirlerarasinakliyat.cc

Asansörlü vinç yardımıyla bütün eşyalarınızı sorunsuz ve garantili bir şekilde taşımaktayız. Eşyalarınız özenle, çizilmeden kırılmadan nakliyatta uzman personelimizle, günün her saati ve yurdun her yerine tam zamanında taşımaktayız. Eşyalarınızın gideceği yere ve binanın katlarına göre büyük yada küçük asansörlü vinçler kullanmaktayız. Eşyalarınızın gidecek ve taşınacak mesafesine göre fiyatlarımız belirlenmektedir. Lütfen önceden arayıp fiyat bilgisi sorunuz. Şehirler arası nakliyat firması olarak sadece hakkımız olan taşımacılık ücretini talep etmekteyiz. Hiçbir ilave ek ücret taleb etmemeyi garanti ediyoruz. Tüm Ağır-büyük-kaba eşya taşıma ve nakliyat işlerimizi sözleşmeli ve sigortalı yapmaktayız. İsmimiz garantimiz Cayhan TUZCUOGLU 0532 3620016 arayın asansörlü nakliyat işini bizimle sorunsuz zahmetsiz ve stressiz olarak garantili çözüme ulaştırın. İşin ağır kısmını bize bırakın. Karşılıklı anlaşılıp, sözleşmeli olarak eşyalarınız garantili ve sigortalı olarak asansörlü vinçler yardımıyla taşınmaktadır. Taşıdığımız bütün ürünler ister küçük parça, ister büyük parça firmamızın garantisi altındadır. sehiricinakliyatYapamıyacağımız hiç bir şeyin altına imzamızı atmıyoruz. Bütün taşınacak eşyalarınız önceden kendi ekibimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşıma işlemine başlamaktayız. Taşınacak eşyanın büyüklüğü yada küçüklüğü, yüksek bina, uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmez. Evden eve asansörlü nakliyat sırasında eşyalarınızı çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip taşımaktayız. Asansörlü taşıma işini sigortalı ve garantili yapmaktayız. Her zaman ilk önceliğimiz Müşteri Memnuniyetidir. İstanbulun her yerine asansorlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın boyutuna ve binanın yüksekliğine göre uygun araçlarımızdan birini kullanarak bütün eşyalarınızı asansörlü vinç yardımıyla taşımaktayız. Taşıma esnasında bütün sorumluluk firmamıza aittir. Sizde istanbulun nersinde olursanız olun bir telfon açarak asansörlü nakliyat hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Cayhan TUZCUOGLU:0532 3620016 asansörlü nakliyat ve evden eve nakliyat hizmetleri.